Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEĞERLENDİRİLMEK

13.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, Rüyamdaki müfettiş aralıklı olarak elindeki kitap benzeri deftere bakarak, üzerimde provalarla ölçü alıyor. İlk alınanlar başarılı değilmiş ki zaman zaman yenilenmesi gerekiyor bizim iş yeri müfettişleri gibi. Yine defteri alıp gelmiş ve kollarımı 2 yana açtırıp ölçerken defterle karşılaştırıyor be sonuçlardan memnun gibi ama belli etmiyor, çok ciddi. Kalbim bu genç yabancı adama iyi niyetini hissedip sempati duyuyor. Arkasındaki genç adam da kendi ölçülerinden bahsediyor ama ilgisizim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım bu rüya iş yeri teftişinizle ilgili. Sizin hazırladığınızdan fazlasını denetleyecekler ama sorun çıkmayacak. Empati yeteneğiniz var, neyi düşüneceklerini anlayacaksınız, özellikle de birinin ruhu sizin ruhunuza arkadaş. belki ruhsal boyutta aynı aile grubuna üyesiniz ya da benzer bir yakınlaşmanız var. Bu seneki teftişiniz de sürprizler olsa da başarı ile atlatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA