Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEFTERİN AÇILMASI

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba, 2002 de Hac görevini tamamlayıp dönüş yolundaki otobüsün çok rahatsız edici, bozuk koltuklarında. sağdaki soldaki kıraç manzara deve ve koyunları izlerken bir an kendimden geçmişim. Uyur uyanıklık halinde, benimmiş olan boş bir defterin kenar süsü gibi gibi, yukarı sağdan sola ve aşağıya Arapça harflerle: "Allah'a emanet olun dunuz" yazılarını görüp uyandım. Arapça bilmem ama tercümesi öyleymiş. Defter ince gibiydi ve harflerin ortasındaki bölüm yazılmayı bekler gibi boştu. Hayatım boş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı durum sizin için de geçerli. Dileğiniz O'na kavuşmak olunca kaderinizi de O'na çevirmişlerdir. Kısacası bundan sonra yaşayacaklarınızın hepsi değişmiş. Beyaz sayfalar kaderin sizin amaçlarınıza uygun olarak sizin tarafınızdan yazılacağını söylüyor. Kenar süsü ise güzelliklerle korunacağınızı. Yalnız artık isteklerinize çok dikkat edin, saf bir enerji size isteklerinizi çekecektir ama o isteklerin sizi mutlu edip etmemesi sizin sorumluluğunuzda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA