Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEFTERE YAZILMASI

20.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gece
Rüyamda gece mutfaga su icmeye gittm.camin onundegoz kamastiran bi ışık gordum.camin onu birden çöle dönüştü.başında sarık olan bir adam elinde devesiyle gldi.Seccadesini çıkarıp serdi ve namaz kılmaya başladı bi sesin yankilandıgıni duydum dikkatli dinleyince ayetel kürsi oldugnu farkettim. Sonra tam gozumün onunde bi defter belirdi. Ayetler okundukca ayni zamanda da deftere yazılıyordu. Sonra defterin altında şüphesiz göklerden gelen bir karar vardır yazdığını gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle yazım konusunda sizi uyarayım. harf atlayarak yazılan rüyaları yayına almıyoruz ama bu kez ben düzelttim, genelde elerim. Elemememim sebebi rüyanız önemli. Bu rüya kaderinizin yeniden yazıldığını söylüyor. Yani kader göklerin seçimi. Her insan belli bir yazgı ve belli bir görev ile gelir dünyaya. Ona verilen hedefe doğru mecburi istikamette yol açılır ama hedefe kadar yaşanan süreçleri kendi seçimleri belirler. Bir şey olmuş ve sizin kaderinizi değiştirmeye karar vermişler. Bunun nedenini belki siz bilirsiniz. Çok mu yakardınız da sesinizi duydular, çok mu acı çektiniz de size acıdılar, çok mu iyisiniz de hayatınızdaki kötülükleri sildiler ya da tam aksi şeyler mi var hayatınızda? Ben bilemem. Tek bildiğim kaderinizi bazı etkenler nedeniyle değiştirdikleri. Parlak ışıklar genelde olumlu şeyleri temsil eder. Umarım iyi yönde değişimler yaşarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA