Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEDE GÖRMEK

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhaba Kahin Hanım bu gece rüyamda bir dedem varmış. Gerçek hayatta ben hiç dede yada nine görmedim. Rüyamda otobüse binip Samsun' a gidecekmişim. Elimde 3 tane bilet yerine geçen soyulmuş sarımsak var. Otobüse bindim kucağımda da kılıfı pembe küçük çiçekleri olan yastığım var. Dedemin sırtına koyacakmışım. Dedem de var otobüste... Şoförün yanında ki muavin koltuğuna oturuyorum. Sonra Samsuna giden Murat abim' e tlf. ediyorum. Abi arkandayım geliyorum diyorum. Rüyamda gerçekte var olmayan dedem ile birlikte Samsun alış veriş merkezinde görüyorum kendimi uyanıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler diliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Açıklama yok rüyanızda. Samsun'la bir ilişkiniz var mı, Murat abiniz gerçek hayatta var olan bir kişi mi? Bilmeden doğru yorumlamak imkansız diyebilirim. Ve aslında önemli de bir rüya olabilir. Ben bu kişileri hiç tanımadığınızı bu şehirle hiçbir ilginizin olmadığını düşünerek yorumlayayım artık şansınıza. Bu rüya, bu şekli ile geçmiş yaşamınıza ait bir anı olabilir. Yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait bazı anıları hatırlayabiliyoruz. Bunlar genellikle bizim ya da o yaşamdaki sevdiklerimizin ölüm anına yakın zamanlara ait oluyorlar. Ancak bilinçaltı devrede olduğundan şimdiki yaşamımızdan uyarlamalar da olabiliyor rüyanın içinde. Genellikle böyle rüyalarda kendimizi, kendi bedenimizi görmeyiz. Çevre, şehirler, insanlar yabancı olurlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA