Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DAYAK YEMEK

15.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rumuzsuz
Ablamla evin önünde oturuyorduk,konuşuyorduk.Birden teyzem çıktı evin kapısından "dur ben döveceğim" dedi.Yanıma geldi,beni dövmeye başladı.O vururken ona karşı direniyordum.Ama eline bıçak alıp elime faça şekline çizikler atıyordu,derin bastırıp öyle bıcagı cekiyordu.Sonra ben ona güç yetiremedim.Ağlamaya başladım.Annem,ablam kimse hiçbirsey yapmadi.Sırtıma bıçak yarası attı.Eve girerken taş attı.Dövmekten zevk alıyor gibiydi.Uyandigimda gözlerimden yaş gelmiş ağlıyordum,yastik ıslanmıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer teyzeniz üzerinizde baskı kuran biri ise bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilir. Eğer çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. genel bir yorumla bu rüya teyzenizin size üstün çıkarak sizi kendisinden ve yakınlarınızdan ayırmaya çalışacağını söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA