Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAVETİYE ALMAK

16.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neslihan adana
İşyerimdeydim.Yanımda işarkadaşlarımdan başka 1 kadın bir erkek daha vardı.Sanki davetiye vermek için gelmişlerdi.İkisinin de yüzleri görünmüyor ya da yok gibiydi.Kadın beyaz başörtülüydü.Daha sonra arkadaşlarımı ayakta gördüm.Koridora doğru yürümeye çalıştım.Normalde ben izin istemeden yol veren arkadaşlarımın arasından aralayarak geçebildim.Şaşırdılar.Koridora gittim bu koridor normalde karanlık olan bir koridordur ama aydınlıktı.Kadın ordaydı bana 2 zarf uzattı.Allah mutlu etsin dedim.Uyandm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir aracı yolu ile evli bri kadından bir teklif alacağınızı anlatıyor. Bu rüya iş yerinizde geçtiğine göre büyük ihtimalle konu işle ilgilidir. Ancak belki iş çevresinden tanıdığınız biri sayesinde bir evlenme teklifi de alabilirsiniz. Rüyanız önünüzün açık olduğunu söylüyor, şartlar elverişli, konuya olumlu yaklaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA