Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DARÜLFÜLFÜL İSTEMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karamsar
İki bayan orta yaşta dipdibe oturmuş sohbet ediyoruz. Sohbetin konusunu hatırlamıyorum. Yanımdaki bayan bir kıza seslendi. Darül fülfül getir kızım dedi. O gitti ama gelmeyince yine seslendi genç kız yine geldi. Yine aynı şekilde kızım darül fülfül istemiştim ne oldu dedi. Kız getireceğini söyleyip gitti. Darül fülfül ne acaba diye sordum. Getirsin görürsün dedi. Ve uyandığımda dilimde darül fülfül kelimesi vardı.Hiç bir rüya tsbirinde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben de siz yazınca internetten baktım. Ağrı kesici, enfeksiyon giderici, bağışıklık sistemini güçlendiren bir bitki imiş. Astıma, görme bozukluğuna, basura, mide ve barsak gazı sancılarına iyi gelirmiş.İlaç yapımında da kullanılıyor sanıyorum. Bitkinin adını mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur. Bilmediğimiz şeyleri rüyamızda görmeyiz çünkü. Bu rüya bedensel rahatsızlıklarınız için ilahi destekler verileceğini anlatan bir rüya olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA