Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAR GEÇİTTEN GEÇMEK

14.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emine
Rüyamda tanımadığım bir yerdeyim çok dar bir yol geçit gibi bir kişi bile zor geçecek kadar dar, aşağısı uçurum çok yüksek aşağıya bakıyorum simsiyah deniz, ben bu yoldan geçiyorum, küs olduğum yakınlarım sofrada kahvaltı ediyorlar masada beyaz peynir görūyorum bende oturuyorum kahvaltı ediyorum ben diyorumki o geçitten bir daha kesinlikle geçmem diyorum çok tehlikeli olduğunu anlıyorum o sırada o benim geçtiğim, yoldan geçen insan kalabalığı bizim masaya gelip oturuyorlar kahvaltı ediyorlar bakıyorum eşimde minūbüsle insanları taşıyor, minibüs kullanıyor.gerçekte minibüsümüz yok eşim işsiz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu zorluk aşılacak. Şimdi durum zor görünse de sizin azminizle başaracaksınız. Geliriniz artacak ya da dışarıdan kısmetler alacaksınız. Eşiniz iş bulacak hatta birkaç kişinin yönetiminde çalışabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA