Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DANS ETMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dettol
Rüyamda canan karatay gibi bir bayanın ofisindeydim ve ofis beyaz aydınlıktı hediye paketleri aldım içine birşeyler koyup kaldırdım. daha sonra kendime makyaj yaptım ve kendimi tango vals dansının yapıldığı yerde buldum tam düşecek gibi oldum beni aşık olduğum kişi tuttu beni kendine doğru çekti ve göz göze geldik. üzerimde beyaz bir tül elbise vardı. aşık olduğum kişinin üzerinde beyaz gömlek vardı. aşık olduğum kişi sağ yaşıyor astsubay kendisi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı idare ediyorsunuz ama özel bir ilişkiniz olmaması sizi üzüyor. Aslında en çok sizi yaralayan da bu durum. İş arıyorsanız yakında bulacaksınız. Sevdiğiniz erkekle bir ilişkiniz yoksa, bu rüya bu ilişkiye duyulan özlemin bir ifadesidir. Eğer aranızda bir ilişki varsa, sizi ondan fazla motive eden ve ayakta tutan başka bir bir şey yok demektir. Adeta onun varlığı ile yaşıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA