Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAMPERİN YOLDAN ÇIKMASI

10.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mn mn
Merhaba rüyamda dayım ve ailesiyle benm ailem büyük çitlerle kaplı bir alanda yürürken aracı olmayan bir damper üzerimize geliyo ne tarafa kaçsak oraya geliyo sonra çarpmadan gidiyo. Bir odada yengemi görüyorum sanki dünya kararmış ve çok sessiz. camdan bakarken bir savaş uçağı görüyorum çok yavaş süzülüyor ve ardında kocaman bir gezegen olduğu görülüyor sanki hemen karşımızda gibi yanında da kçük bir gezegen var yeğenime bak dünya diyorum sonra dünyada olduğumuzudan herhalde bulut onlar dyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kontrolden çıkan bir güç ya da bir şirket ailenizi tehdit eder hale gelecek ama neyse ki korkulan olmayacak. Yengeniz karamsar biri olmalı ama siz bu süreçte umutlarınızı daha da arttıracaksınız. İyi de yapacaksınız çünkü umutlarınız çoğaldıkça başarı şansınız artıyor, bilmediğiniz şeyler öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA