Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DALGALI DENİZE BAKMAK

14.01.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen manzara
Mrb,iş arkadasımın benle ilgili gördüğü ruyayı anlatmak ıstıyorum.Rüyasında çok yüksek bi yerdeymişiz,aşağısı kum ve denizmiş ve cok guzelmiş ama deniz dalgalıymış.Arkadasım hadi aşağıya inelim aşağısı cok guzel diyormus(bu arada aşagıya altın sarısı renginde cok güzel bir yürüyen merdivenle iniliyormuş.)ben inmeyelim burdan seyredelim diyormuşum.manzarayı tepeden izliyormuşuz boylece,deniz epey bi dalgalıymış ama cok guzelmiş.bu arada işimle ilgili terfi bekliyorum,rüya onla ilgili olabilirmi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz gücü hayal ediyor, içinize sindirmeye çalışıyor ama bunun için çaba sarfetmiyorsunuz. Hem de önünüze serilen fırsatların cezbedici görünümlerine rağmen. Bazen hayal kurarız ama sonuçları değil sadece süreci hayal ederiz. Sonucu hayal edemediğimiz için de uzun yıllar sadece sürecin içinde hapsoluruz. Arkadaşınızın rüyası bir terfiyi temsil etmiyor, sizin bu süreçten zevk aldığınızı söylüyor. Sürecin sonuçlanması için ya risk almanız ya da fırsatları kollamanız lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA