Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DALGALARLA GİTMEK

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karışık
Rüyamda eşimle bir plajda şezlongta uzanıyoruz,deniz çok dalgalı,dalgalar giderek bize yaklaşıyor,ve sonra eşimi alıyor,eşim nefesini tutup hazırlanıyor,bana bişey olmuyor,sonra eşimi denize çekiyor dalga,ama hemen denizin girişinde eşim,üstünde bir kazak var,ve bana gülümsüyor,ama suya batmadan ilerliyor,dalganın üstünde oturur gibi.denize girmiyor,bana bakıyor,ben de dalgayla geri bana döner diyorum.sonra bir bebek görüyorum bir evde beşikten küçük bir siyah örümcek çıkıyor öldürüp atıyorum,beşiğin içinde de sinek var baygın ölü gibi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizden ayrı düşeceksiniz ama neyse ki ikinize de bir şey olmayacak. Bu ayrılık belki iş ya da yaşam değişikliği nedeniyle meydana gelebilir. Gülümsediğine göre kötü bir şey olmayacak demektir. Bebek haber ve örümcek de maddi sorundur. Yani maddi konularla ilgili sıkıcı haberler alabilirsiniz ama bunları kısa sürede halledeceksiniz. İş yerinizde değişim beklemeyin, bir süre daha pozisyonunuz aynı kalacak. Belki de daha çok emek harcamalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA