Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DALGALARLA BOĞUŞMAK

07.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sadece Es
Tekne gibi bişeyin içerisinde ben ve birkaç arkadaşım vardı. Biz herşey iyi sanarken birden tsunami gibi dev dalgalar bizi yuttu.Bi müddet suların içinde kaldık ters yöne bi dalga daha gelip tekneyi batırdı. Nefessiz kaldım denizin içinde . Denizde başka insanlarda vardı. ben ve arkadaşlarım sağ kurtulduk fakat denizdeki diğerleri ölmüşlerdi. Bi tanıdığımı arayıp yardım etmesini söyledim meğer ölenler onun tanıdığıymış. yine de yardım gönderdi bize. arabaya binip gittik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceraya, herkes giriyor, bir şey de olmuyor diyerek adım atacaksınız. Ama bu doğru bir karar değil. Rüyanız sizi uyarıyor. İşin oluşmasını sağlayan şartlar değişken, ani gelişmeler ve ters gitmeler sizin hayatınızı çıkmaza sokalabilir. Sürecin sonunda, pek çok insanın sizin yaptığınızı yapıp hüsrana uğradığını öğreneceksiniz. Bence araştırmayı baştan yapın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA