Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAĞIN İÇİNDE IŞIKLAR GÖRMEK

18.08.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kadriye03
Dün gece rüyamda bi dagin ortasina kadar yürüdüm sonra dagin icinde büyük bi aralik vardi uzun bi yol. isiklar icinde insanlara benzettigim coguda insandan cok isik yansimasina benzeyen seyler yürüyordu kapinin önüne gelip ya selim ya galib Allah dedim giremeden uyandim yorumlarmisiniz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen uyku esnasında ara boyuta ruhsal yolculuklar yaparız. Bu bölge yeni ölenlerin ve ara boyut varlıklarının alanıdır. Aslında bir mekandan çok bir hal'dir. Ruhlar burada kendi hayallerinin içindeki mekanlarda yaşarlar ve hayaller çok sık değiştiği için mekanlarda hızla değişir, dönüşür. Bu bölgedeki ruhlar henüz dünyevi inanışlardan ve bedensel isteklerden arınmamışlardır. Bu nedenle hayalleri genellikle acı içindeki bedenler, azaplar, toprağa gömülme ya da bedensel istekler üzerinedir. Ancak ruhlar gerçek niteliklerine dönünce bu boyutu terk ederler. Sanırım siz bu gidişe şahit oldunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA