Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAĞA TIRMANMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emel
Dağa tırmanıyoruz kalabalık arkadaş grubuyla ama tek tek çıkıyoruz bir yere ulaşmaya çalışıyoruz.sonra böyle dağı oymuşlar sanki buda heykeli var tombul yanaklı.meğersem ona ulaşmaya çalışıyormuşuz sonra dua etmeye dertleşmeye başlıyorum ama böle düz biyer değil tırmanmış bi şekildeyiz düşebilirizde.sonra birden dağın tepesinde değilde düz bir yerdeyim terapist yada profesör gbi bi adam bnmle konuşmaya başlıyor mutsuz olduğumu söylüyorum.o da neler yapmam gerektiğini neden böle olduğunu söylüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Psikolojik olarak aşmanız gereken zorluklar var. İnanç gerekli bunun için ve motivasyon. Eğer dini inançlarınız güçlü değilse kişisel gelişimle ilgilenmeyi ve bu tür etkinliklerden faydalanmayı deneyin. Ama bu etkinlikler mutlaka bir doktor kontrolünde olmalı. Çünkü piyasada sorunlu insanları kandırıp para kazanan pek çok dolandırıcı var. Psikodrama öneririm ama dediğim gibi bir psikolog kontrolünde yapılanı tercih edin. Zaten rüyanız da böyle bir adımla düze çıkacağınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA