Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAĞA TIRMANMAK

13.06.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hakan coskun
Rüyamda abimlerle beraber ormanın içinden yukarı dağa tırmanyoruz, yanımızdan çok güzel, temiz, beyaz köpüklü bir su akıyor, ona baka baka çıkıyorum. Bakalım içinde altın vb şeyler görebilecek miyim diyor sonra böyle mağara gibi bir yere giriyoruz ve ileride bir kapalı yer var. Oraya gidiyor abim gitme falan diyorum, bir bakıyorum içeride heykeller falan var. Aniden mağaranın diğer kapı tarafından adamlar giriyor, hepsinde silahlar, ateş ediyorlar, bağıryorlar ama bize doğru değil ortaya doğru ben vuruluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Hakan, başarı için zorlu ama doyurucu bir bir süreç yaşamışsınız. Ailecek bazı ödülleri hak ettiğinizi düşünüyorsun. Şu anda bulunduğunuz sosyal statüde etrafınızdaki insanların soğuj ve mesafeli olduğunu düşünüyorsunuz. Sakin yaşantınızı renklendirecek yeni ve ilginç şeylere ihtiyacınız var. Rüyan, arzu ettiğin maceranın aynı zamanda senin sosyal statünü bir kat daha arttıracağını müjdeliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA