Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DAĞA ÇIKMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derin Uykular
Karlı dağlarda yürüyüş gezi benzeri bir şey, iş yerinden bazı arkadaşlarımla karşılaşıyorum bazen alemle. İş arkadaşlarım "ayılar saldırmasa çok güzel" diyolar. Ben ne ayı görüyorum ne de korkuyorum. Saldırı olursa koşarken havalanacak gibi oluyorum bu güce güveniyorum. Kendimi yalnız ama güçlü hissettim, grup halinde olmalarına karşı korkuyolar diye içimden küçümsedim onları.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz yalnız ve güçlü bir savaşçısınız. Çünkü ruhunuz bunun için eğitilmiş, törpülenmiş. Kariyer yolunuz da böyle olacak. Tek başınıza, korkusuzca yükseleceksiniz. Tek sorun zirveye vardığınızda etrafınızdakileri küçük görmeyin. İşte asıl sınavınız bu olacak. Çünkü güçlü bir ruh ile doğmuşsunuz ama empatiyi ve sevgiyi öğrenmeniz lazım. Bunu kendi kendinize öğrenmezseniz evren size acı verecek bir şekilde öğretecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA