Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CÜZDAN KAYBETMEK

03.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ÜMİT KIRĞIZ
Rüyamda büyük bir eski camii külliye şeklinde içinde satıcıların ve sohbet etmek için yerlerin bulunduğu türden.ev anahtarlarımı ve siyah renkli cüzdanımı düşürüyorum.ev anahtarlarını sandalye altından aldıktan sonra yanıma tanıdık biri geliyor.o an cüzdanı almayı unutuyorum. anons geçiyor.cüzdan bulunmuştur diye.hocanın bir bayan hoca ve kör olduğunu öğreniyorum.siyah cüzdan kaybettiğim söylüyorum oda bana ümit kırğızsanız sorun yok zaten kimliğiniz var diyor o an arkamda gözünaydın diye biri sesleniyor ve oda kör hoca kadının kocasıymış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinizin peşinden giderken işinizi ya da paranızı kaybetmeniz söz konusu olabilir. Belki evinizi ve ailenizi de ihmal ediyorsunuz ama bunu bir şekilde telafi edebilirsiniz. Maddi alandaki kayıpları da ilahi destekler alarak gidereceksiniz. Sizin durumunuzdan haberdar olmayan biri size yardım edecek. Durumunuz nedir bilemem ama hocanın kör olması bir şeyleri göremediğini gösteriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA