Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI İLE TOKALAŞMAK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen REMÖ
Kahin Selamlar... Rüyamda evimizin önündeki sokağa indiğimde C.başkanı R.Tayyip Erdoğan Bir anda karşıma çıktı. Üzerinde Beyaz gömlek ve koyu renk bir kravat vardı. Sonra benimle tokalaşıp hal hatır sordu. Bende nezaketen eve davet ettim.Kabul edip eve geldi sonra evde balkondaki siyah terlikleri giyerek çıkıp manzaraya baktı. Gülümseyerek odada bulunan kanepede oturdu sohbet ettik sonra evde bulunan ailemle hatıra fotoğrafı çekebilir miyiz? diye sorduk tabiki deyip foto çekilip gitti...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devletle, devletin kurumları ya da memurları ile anlaşma sağlayacağınızı haber veren bir rüya bu. Bunu herkes duyacak, bilecek. Devlet üzerinden bir kısmete ulaşabilir, davalardan olumlu sonuçlar alabilir, sınavları başarı ile verebilirsiniz mesela. Ya da satılık bir eviniz varsa bir devlet memuruna satabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA