Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI İLE METROYA BİNMEK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serpil
Rüyamda başbakan cumhurbaşkanı annem babam ve ben aynı metrodaydik ve metroyu suren ise yabancı devlet adamıydı.daha sonra annem ben ve cumhurbaşkanı birlikte üst geçitten geçtik.daha sonra babam cumhurbaşkanının kendisine kağıt paralar verdiğini söyledi.ben de babama hadi iş isteyelim dedim.cumhurbaskaninn danışmanı babamla birlikte yalvardık fakat kadın git tokide çaycılık yap dedi.daha sonra babamla cumhurbaşkaninn yanna gittik ben babam.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir devlet işine girecek, devletten yardım ya da destek alacaksınız. Bu durum hayatınızda bir değişim yaratacak; olumlu etkiler alacaksınız. Siz her şeyi oluruna bırakın. Cumhurbaşkanı devletin üst düzeyidir. Onunla bir arada bulunmak devlet desteğini temsil eder. Verilen paralar da bu desteği ve ileriye dönük vaatleri temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA