Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI İLE KONUŞMAK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HGG
Bir iş toplantısı için bulunduğum şehirde cumhurbaşkanı aynı kenti ziyarete geliyor. Yerel yetkililer yerine ben onunla oturup yemek yiyorum, kendisi bana özel bir telefon numarası veriyor kırmızı bir kağıda yazılı, bana buradan direk ulaşabilirsin diyor. Aynı zamanda korumaları ile yaptığım sohbette konuşurken bilgisayarım ile ilgili bir konu oluyor. Onlarda biz düzeltip gelelim diyorlar, getirmiyorlar. Yemek sonrası Cumhurbaşkanı ayrılırken gitmeyin bilgisayarımı getirmediler diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki ayrı yorumu olabilir. Birincisi kanuna karşı paylaşımlar ya da eylemler yapıyorsanız ve iseniz çok dikkatli olun derim. Bilgisayarın alınması bir denetime maruz kalacağınızı söylüyor olabilir. Başka bir açıdan devlet işinde başarılı olmayı simgeleyen bir rüya bu. Devletin kurumlarından ya da devlet memurlarından gelirle ilgili güzel haberler alacaksınız ve istediğiniz bazı şeyleri elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA