Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI GÖRMEK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fedcen
Karacasu’da bir açılış için hem CB hem de BB var. BB ve Eşi, uzun ve kalabalık üstü açık bir taşıtta ayaktayız. Taşıt aşağı doğru iniyor. Arkadan itmeler oluyor. Ben “arkadaşlar, arkadaşlar” diye uyarıyorum. Başka bir arkadaşta ittirmeyin diye kızarak bağırıyor. BB şehrin havaalanının nerede olduğunu soruyor. Ben yolun sağında olduğunu söylüyorum. Y şeklinde ikiye ayrılan bir yol ağzına geldiğimizde CB ekibinin soldan hızlıca gittiği görünüyor. Şoför hızlıca sola giriyor. Ben dönemeyecek diye dü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siyasi konularla ilgileniyor musunuz bilmiyorum. Keşke durumunuzu yazsaydınız. Politikanın içinde olan biri için bu rüya önderin peşinden gitmekte zorlanan bir ekibi temsil ediyor. Siz de bu ekibin içindesiniz. Ekip sıkıntılı, ekip başı yetersiz, insanlar yerim dar diyor sanki. Üstelik önderin ani bir yol değişimine ayak uydurmakta da zorlanacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA