Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI GÖRMEK

12.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen e_arslan
Rüyamda Recep Tayyip Erdoğanı Ahmet Davutoğlunu ve Emrullah İşleri düğün yeri gibi kalabalık bir yerde yan yana görüyorum ve hepsi bana bakarak gülümsüyor.Daha sonra Tayyip Erdoğan benim masama gelip oturuyor ve senin için güzel planlarımız var ancak babandan çekiniyoruz diyor. Sonrasında bana olan inancını kaybetme derken yüzünde Nur gibi birşey parlıyor ona bakmakta zorlanıyorum ışığından sonra 30-35 yaşlarında dul bir kadın var kullanmadığınız eşyaları toplayın o kadına yardım edin diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz cumhurbaşkanı suretinde size bilgi veren ilahi rehberleriniz. Kaderinizde bazı döngüler yaklaşıyor olmalı. Ancak babanızın tepkilerine karşı tetikte olun ve dikkat edin. Bir kadına yardım çağrısı sadaka vermeniz gerektiğini söylüyor bize. Muhtemelen zararlardan korunmanızın yolu bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA