Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇUKURA ATLAMAK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Kahin Hanım günaydın geçmiş bayramınız mübarek olsun yüksek bir yerdeyim bu yüksek dediğim yerin içerisi çukur bu sene lise 2. sınıfa başlayan kızım yüksek yerden çukura atladı ama düşmeden ayaktaydı yine lise 1. sınıfa başlayan oğlumda arkasından çukura atladı ama oda düşmedi ayaktaydı bende yukardan onları seyrettim bu rüyayı göreli 1 ay falan oldu kafamı kurcalayıp durdu hayırdır inşallah Rabbim hayırlara çıkarsın. teşekkürler güzel yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya çocukların yanlış seçimlerin eşiğinde olduğunu haber veriyor. Bir anne olarak dikkatli olmanızda fayda var. Kızınız bir şey yapacak ve oğlunuz da onu örnek alacak. Yanlış okul, arkadaş ya da çevre seçimi olabilir. Sigara, içki ya da uyuşturucu gibi kötü bir alışkanlık da olabilir. Onlara bir şey olmayacak ama durum sizi endişelendirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA