Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CÜCE GÖRMEK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cemre
Gerçek hayatta babamla sorunlarimiz var. Babaannem dedem annem amcalarim kimse onunla gorusmuyor. Ruyamda babam babaannemlerdeydi. Ben onu ordan kovuyordum gitmiyordu. Annemin agzina bicak dayadi. dudaklarını yardi. Kocaman keskin bi bicakla. Annem öldü. Bıçağı alıp babaannemin yanına gittim. Uyuyordu. Gozlerini acti. Babaanne annem dedim.Gozleri masmaviydi normalde kahverengi. Umarim doğum gununde melekler seni de alir diyip öldü. Birde ruyamin basinda iki cuce kadin gordugumu hatirliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Babanız nedeniyle şansınız ve hayatınız verimsizleşmiş, kısıtlanmış. İstediğiniz gibi yaşamamış olmalısınız. Anneninizin ve babanınızın ailesinin hayatını değiştirecek ilginç gelişmelere hazırlıklı olun. Bunların sebebi babanızın verdiği radikal kararlar. Annenizle resmen boşanmadıysa boşnmaya karar verecek olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA