Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇORBA İSTEMEK

20.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Babam,annemin rüyasında anneme 'Ben çok açım,bana çorba yap gönder'demiş.Bu üyayı yorumlarmısınız?Annem ayrıca rüyasında kendini hamile görmüş ve rüyasında kendini hamile olarak görünce kendi kendine 'Ben bu yaşta hamile kaldım,bu yaştan sonra hamile kaldığıma göre,doğum yaparken şehit olurum.'demiş.Annemin bu rüyasını da yorumlarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın derdine anneniz çare olmak zorunda kalacak. Babanız belki sağlık sorunu yaşayabilir ve anneniz ona bakmak, ilgilenmek zorunda kalabilir. Hamilelik de sıkıntılı geçecek bir süreci temsil ediyor ne yazık ki. Şehitlik, mertebe yükselmesi, ruhun değer kazanması anlamına gelir. Anneniz bu sıkıntılı süreci aştığında ruhsal olarak değer kazanacak ya da kendisi, çekilen sıkıntıların onu ahirette rahat bir yaşama kavuşturacağını düşünecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA