Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇORBA İÇMEMEK

04.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DAYI-AMCA
Lokantada tek başıma masada oturuyorum.Kahverengi heryeri. sol karşımdada eski sevgilimle aracı olduğu arkadaşım 4 kişi oturuyorlar.Çıkıyorum DAYI'mlar geliyor arkadaşlarıyla,gel çorba iç diyor kasede masada kıramayıp tamam diyorum içmiyorum.Babam gelip çıkıyoruz almanyadaki amcamı almaya,alıyoruz Araba LÜKS bagajdada motor var diyorum. Amcam Almanyadaki motor kursuna ikna etmeye çalışıyor.O lokantaya geliyoruz lokantanın girişinde kapı var tırmanıp içeri geçiyorum yardımla zorla dayımlar yok!
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizi unutmamışsınız ve bu durum iş yaşamınızı ya da eğitiminizi olumsuz etkiliyor. Bir kariyeriniz varsa bile hırsınız yok ve yalnızsınız. Aileniz size destek olmak, sizi iyileştirmek isteseler de kabul etmiyorsunuz. Para ile ilgili bir konuda babanızın aklına uyacaksınız ya da fikrini benimseyeceksiniz. Sizi bir iş için ikna etmeye çalışacaklar ama siz çok inatçısınız, olduğunuz durumdan ayrılmak istemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA