Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇORAP GÖRMEK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin (Bölüm1)
Merhaba rüyamda metal dikdörtgen bir tepsiden eşim ben ve kayınvalidem salata yiyiyoruz.Ben şehriyeli tavuk suyu içine tavuk etlerini didmişim. Kayınvalidem içinden birazını alıyor mutfağa götürüyor bunları yakmak lazım yakıp getireyim diyor.Sonra kızlarımın odasından biraz çamaşır getiriyorum katlamak için salona.Kayınvalidem içinden çorapları alıyor. Bu çoraplar renkli pembe gri vb renklerde 4'lü veya 5'li şekilde karton etiketine bağlı duruyor.Kayınvalidem etiketinden tutup mutfağa götürüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınvalidenizle ortak harcanan bir para ya da aileye ait maddi bir değerin bir kısmı heba olabilir. Buna kayınvalideniz karar verecek, böyle isteyecek. Bunun nedeni kızların ileride sorun yaşamasını istememesi olabilir diye düşündüm rüyayı okurken. Mutlaka bir nednei var ama işlem pek başarılı olamayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA