Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇORAP ÇIKARTMAK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karmaşık
Köy evi düğün evi gibi biryerdeyim,avlu kalabalık. Kanser hastası tanıdığım bir kız da orda.Kız kıyafetini değişmek için benim evime gitcekmiş.Üzerinde beyaz gömlek siyah pantolon var,kollarını bağlamış dışarda bizi bekliyor.Onun arkasından kızkardeşim yürüyor,o da benim evime uğrıcakmış.Bense pembe topuklu ayakkabılar giymeye çalışıyorum ama ayağımda kalın çorap var giyemiyorum.Yeşil çift çorap gördüm,bisürü çorap..Ve çorapları çıkardım, çıplak ayağımda düztaban krem renk rahat ayakkabım vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kanser hastası kızın resmi bazı konularla ilgili sorunlar nedeniyle eli kolu bağlanacak olabilir. Siz ise hem duygusal konularla ilgili zorlanmalar yaşıyorsunuz hem de arzularınızın sıkıntısını çekiyorsunuz. Ancak yakında hemen hepsinden sıyrılacaksınız. Aşık iseniz, tutkulu bu aşkı unutabilirsiniz. Ayrıca sizi isteyen yeni insanları da tek elinizle silip atacaksınız. Bundan sonra rahat edebilirsiniz. Rüyanız size; tutkulardan, aşlalardan, ilişkilerden bir süre uzak duurn diyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA