Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇÖPE ATILMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karaca
Yaşlı bir adamın ben ve arkadaşımdan ölesiye nefret ettıgını hıssedıyordum.benıve onu bir çöp poşetine koyarak bir eve bıraktı.Arkadasım ortalarda yoktu ve ben çok kalabalık bır evde bir cogu tehlıkelı ınsanın yanında etrafta dolanırken bana sataşan laf atan ınsanlar oldu.Ev çok odalıydı ve sureklı kaçıyordum.Daha sonra bu ev kafilesi dısarı cıktıgında bende cıktım. hava yagmurluydu.Birininsele kapılıp boguldugunu gördüm.Cesediyüzeye çıkmıştı.ben de hatta sele kapılacaktım. ürpertici bi rüyaydı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşınızı ve işinizi bilseydim keşke. Çalışan biri için işten atılmayı simgeleyebilir çünkü bu rüya. Aynı şekilde okuldan ya da bir topluluktan uzaklaştırılmayı da temsil edebilir. Rüyanın genelinde korku hakim ise rüyayı yorumlamak doğru olmaz. Bu durumda rüya bilinçaltı rüyası olacaktır. Böyle değilse uzaklaştırılma sonrası çok büyük kararsızlıklar yaşayabilir, çevrenize yabancılaşabilirsiniz. Sele kapılan kişiler hayatınzıdan çıkacak bazı insanların olduğunu söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA