Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK SAYIDA DOLUNAY GÖRMEK

01.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül
Bilmedigim bir evdeyim evkücük,gösterişsiz.evin ara holünde karsilikli ön ve arka iki kapi var,kapilar açik.önce ön kapiya yaklaşıyorum bir genc goruyorum beni görmesini istemiyorum ve arka kapiya yöneliyorum.Tanimadigim orta yaşli bir kadinin eve yaklastigini görüyorum mutfaga kaciyorum kadin gelip oturma odasina annemle oturuyor ben de yanlarina gidip pencereden göktek 3 tane yan yana dolunayi goruyorum.kenarladakilerin parcasi eksik ortadaki tam. 3 dolunay.sasiriyorum kadin bana korkma diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayat sizi ürkek yapmış, karar vermede zorluk çekiyorsunuz. Şimdi, beklemediğiniz bir anda karşınıza üç ayrı fırsat çıkacak ve umut doğacak. Buna bile sevinmek yerine korku ile yaklaşmayın, kusur aramayın durumlardan faydalanmaya çalışın. Her zaman kısmet olmayacak güzelliklerin eşiğinde olabilirsiniz, bunu değerlendirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA