Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nebahat yuce
Kendi ölmüş babamın bi daha ölmesini gördüm. Göz yaşlarım hiç dinmiyordu. Mezarlıkta yolların bozuk olduğunu gördüm bi yol vardı boş mezarlar için acılan yol vardı ordan tam geçiyordum yeni gömülen insanlar toprak kayması sonucu hesi üstüme geliyodu. Cenaze sonrası kendi öz amcamlara geldik evi de o kadar eskimiş evin dağınıklığını falan gördüm millet hepsi amcamlara geliyordu. Ki konuşmadığım insanlarda gelmişti. Destek olacaklarına bana hala kin sürüyordu. Inşallah bu rüyam hayra alamettir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Amcanıza kırgın olmalısınız. Belki de sıkıntılar bardağı taşırdı ve böyle bir rüya gördünüz. Babanız vefat edeli iki yıldan az oldu ise arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Eğer rüya haberci ise bir vefatı haber veriyor olabilir. Amcanızın evini gördüğünüze göre vefat edecek kişi amcanıza yakın birisi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA