Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse
Rüyamda ben ve iki kardeşim evdeyiz. Babam yukarda uyuyormuş ve annem yok. Annem hastanede ve biz onun öleceğini düşünerek çok ağlıyoruz hayatımda hiç böyle ağlamamışımdır haykırıyordum resmen. Sonra ondan haber almak icin telefonunu ariyoruz "aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor" sözü gibi "aradığınız bu şahıs vefat etmiştir" sözünü duyduk. O ağlamalarımızdan kat kat fazlasıyla ağladık. Ve annemin cidden öldügünü hissettim. O hissi yaşadım. Çok kötüydü. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya da değil, merak etmeyin. Bazen ruhumuz çok fazla negatif enerji yüklenir ve enerjimiz ağırlaşır, hantallaşır. Böyle zamanlarda ağlamak en iyi çözümdür. Ağlamak ruhu adeta yıkar ve arındırır. Bilinçaltı sizin ağlamanız için bir senaryo yazmış. Ayrıca, insanın kendisine ve yakınlarına asla ölüm bilgisi verilmez. Bir kaç gün içinde kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA