Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kabus gibiydi
Merhaba bu sabah ağlayarak kalktim umarim yardimci olursunuz. Rüyamda annem beş sene önce bi adamı seviyormuş fakat sonra vazgeçmiş. annem ve babam hala evli. Adam anneme mesaj atiyo annem olmaz dedikçe annemi benimle tehdit ediyor. Adam beni kaciriyor ve depo gibi bi yere götürüyor bacaklarimi bicakla yarıyor kesiyor heryerim mosmor deli gibi ağlıyorum dayaktan öldürüyor resmen eve gidiyorum annem üzülmesin diye hiçbirşey demiyorum rüya sonunda babam öğreniyor ve annemi öldürüyor ama ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz tamamen kurmaca şeyler. Çok ağlamanız ruhunuzdaki negatif enerjiyi temizlemiştir. Bazen bazı rüyaları sadece ağlamak için görürüz. Bunu sağlamak için bilinçaltı bir senaryo yazar ve biz onu yaşıyormuş gibi hissederiz. Ruhun çok ağır negatif enerjiler yüklenmesi hem ruhu hem de bedeni hasta edebilir. Bu nedenle ruh, bu enerjilerden kurtulmaya çalışır. Ağlamak bilinen en geçerli arınma ritüelidir. Negatif enerjileri, sıkıntılarla, nazarla ya da büyü ile yükleniyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA