Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen endişeli
Mrblar benim eşim suanda diş görevde doguda rüyamda telefonda eşimle tartısyoruz o sinirle dişira cikmiş ve 10kisi ve kendisinin bulundugu yerde patlama olmuş bana yarali oldugunu söluyolar arabayla hizlica yetişmeye çalişiyorum çok aglıyorum kriz geciriyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir zaman geçiriyorsunuz sanırım. Böyle zamanlarda ruhumuz ağır enerjiler yüklenir. Koyu ve ağır enerjiler önce ruhu sonra da bedeni hasta ederler. Böyle zamanlarda ruh, üzerindeki negatif enerjiyi atmaya, ondan kurtulmaya çalışır. Ağlamak bilinen en iyi arınma ritüelidir. Ağlamak ruhu adeta yıkar, feraha çıkartır. Bazen sadece ruhun arınması için çok ağladığımız rüyalar görürüz. Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Sizin rüyanız da haberci değil, merak etmeyin. Ve hatta bu gün, rüuhunuzdaki negatif etkiler azaldığı için kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Rüyanız, bilinçaltınızın sizi ağlatmak için yazdığı bir senaryodur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA