Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

07.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülşah
Merhaba.şuanda 5 aylık hamileyim ve rüyamda amcamın oğlu polis onun şehit olduğunu gördüm evin önüne getirmişlerdi tabutunu ailecek çok ağlıyorduk çok kalabalıktı rahat bir şekilde ağlayamıyordum sesim çıkmıyordu hayatımın şokunu yaşıyordum sanki.evin önüne kocaman bayraklar asmışlardı abimin yüzünü açtılar gördüm belinden aşağısı parçalanmıştı ama hareket ediyordu sanki birde otopsi yapmışlardı sabah uyandığımda çok üzüldüm neyin nesi anlayamadım beni aydınlatabilir misiniz şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamilelik ruhu iki kat enerjiye maruz bırakan, ruhu yoran bir durumdur. Yeni bir ruhu doğurmak anne ruh için yaratımı üstlenmek demektir ki ruhsal boyutta bilinen en ağır sorumluluklardan biridir. Hamilelik sürecinde, değişen hormonların etkisi de eklenince bedensel ve ruhsal olarak zorlanacağınız bir sürece girersiniz. Çok daha fazla rüya görürsünüz, çok uyursunuz ve bilincin alt katmanlarına indiğiniz için garip rüyalar görürsünüz. Ağlamakla ilgili rüyalar haberci olmazlar. Ruhumuzun çok yüksek oranda negatif enerji yüklendiği durumlarda bilinçaltı devreye girerek yazdığı senaryolarla kişiyi uykusunda ağlatır. Ağlamak, bilinen en iyi arınma ritüelidir. Ağlamak ruhu adeta yıkar. Sizin rüyanız da ağlamak için görülmüş rüyalardan biri. Merak etmeyin kuzeninize bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA