Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su
Ruyamda hapise girdiğimi gördüm. Ama o kadar çok agliyorum ki anlatamam. Erkek arkadaşıma niveanin güneş kremini beni ziyarete geldiğinde bana verebilmesi için imzalatiyolar. İmzalattiklari katalogda da ne kadar yatacagim yazıyor. 8 yıl 4 hafta 4 gün . Onu görünce daha çok agliyorum. Ben erkek arkadaşımı görmeden nasıl yapcam o kadar süre diye. Biyandan da çok korkuyorum. Yorumlarsaniz sevinirim çok tedirgin oldum :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak edecek bir şey yok. Çok ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Sizin üzerinizde ağır bir baskı var ve ruhunuz ya da siz yeterince özgür değilsiniz. Baskılar ya da yaşadıklarınız nedeniyle ruhunuz negatif enerjiler yüklenmiş. Ağlamak ruhu yıkar, kötü enerjilerden arındırır. Bazı rüyaları sadece ağlamak için görürüz, ağlarız ve ruhumuz arınır. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA