Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUKLUĞA DÖNMEK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm1)
Merhaba, rüyamda çocukluğumun geçtiği eve doğru sokakta yürüyorum. Annem beni camda bekliyor. Üzerimde küçük kızımın kırmızı elbisesi var, güzel görünüyorum ve neşeliyim. Annem camdan baktığı için nazar değdiriyor bana ve düşüyorum sokakta.Merdiven çıkıp, üst kattaki 6 numaraya geliyorum. İçeride yengem var. Doğumuna geldiğimde çok terlemiştin ve nefes alamıyordun ağzın açıktı diyor bana.Kuzenim de baksana benim saçlarım beyazladı diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anılar bilincin katmanlarında kalırlar ama biz onları hatırlamayız. Ancak hipnoz sırasında ya da ağır uykuda bilincin katmanlarına ineriz. Gördükleriniz gerçekten de kendi çocukluğunuz olabilir ya da anılara kendi kızınızın suretini monte etmiş olabilirsiniz. Ve zaman geçmiş, şimdi doğumlar, çocukların sorunları ve sorunlar sizi başka biri yapmış. O güzel ve mutlu çocuk da geride kalmış. Kuzeniniz de sizin gibi yıllardan nasibini almış, yaşlanmış ama daha önemlisi pek çok sorun yaşamış. Bu bir bilinçaltı rüyası olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA