Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUK ALMAK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya Köroğlu
5,5 aylık hamile iken rüyamda çocuk sahibi olamadığımız için eşimle birlikte evlat edinmek istediğimizi ve bunun için bir kuruma gittiğimizi orada sarışın kıvırcık saçlı 2-3 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuğunu görerek onu istediğimizi söylüyoruz fakat oranın çalışanları sakın onu almayın kim aldıysa geri getirdi çok uyumsuz hiç konuşmayan bir çocuk diyorlar bende hayır bunlar benim için sorun değil ben onu istiyorum ismi ne diyorum bilmiyoruz diyorlar sonra biz onu alıp eve gidiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamileler bazen çok anlamsız rüyalar görebilirler ya da korktukları şeylerle rüyalarında yüzleşebilirler. Uyumsuz ve hiç konuşmayan bir evlat sahibi olmaktan korkuyor olabilirsiniz. Belki de yakınlarınızdan birinin böyle bir çocuğu vardır ve kendi başınıza gelmesinden endişe etmişsinizdir. Rüya bir bilinçaltı rüyası, korkacak bir şey yok. Eminim sevimli ve uyumlu bir çocuk yetiştireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA