Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN ÖRTÜNMEYE ÇALIŞMASI

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Komşunun evindeyiz evide 2 çeşit petek bal var.Ben sarı olandan yiyordum amcamın kızı var o da siyah petek baldan yiyordu aslında bende siyahtan yemek istedim ama sanki vermek istemediler siyah bal aslında daha iyiymiş.Diğer rüyamdada lise 1.sınıfa giden oğlumun 1 yada 1,5 yaşındaki halini gördüm arkası dönük vaziyette yere yatmış örtüyle sırtını örtmeye çalışıyordu.Örtüyü örtemedi diye bizde birbirimize bakıp gülümsüyorduk ama kiminle gülümsüyorduk bilmiyorum.Oğlum arkasından şirin görünüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bal, sarı ya da siyah rengi farketmeksizin sağlığa ve güzelliklere yorumlanır. Siyah bal gerçekten de daha kalitelidir ama siz elinizdekilerin kıymetini bilin bence. Oğlunuz yalnızlık çekiyor, onu karşıdan izliyorsunuz, seviyorsunuz ama onun sizin sarılmanıza ihtiyacı var bu aralar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA