Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN ÖLMESİ

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SERAP
Günaydın Kahin,Rüyamda 6 yaşımdaki kızım vefat etmiş ve defnettik bir süre sonra mezarlığın açılması gerektiğini söylediler ve açıldı kefen içinde kızımın kemiklerini elime verdiler.Sonra hava karardı gökyüzüne baktım yıldızlar o kadar canlı ve gülümsüyordu ki yıldızların arasında kızım bana el salladı ve arkadaşlarıyla oyun oynuyordu Bana ''anneee beni merak etme ben çokk mutluyum diye''bağırdı .Ben de çok sevindim.Gerçekte kızım hayatta yaşıyoryorumunuz için teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sakın rüyayı haberci diye düşünerek üzülmeyin. En yakınlarımızın ölüm bilgisi bize asla verilmez çünkü. Ancak bu rüya bir şey anlatıyor. Bence sizin önceki yaşamınızdaki vefatınızla ilgili. Bir çocuk iken hayata veda etmiş olabilirsiniz ve kendi yerinize kızınızı koymuşsunuz. Siz o zaman annenize ulaşmaya çalışmış olabilirsiniz, onun acısını azaltmak, onu sakinleştirmek istemiş ama bunu başaramamışsınızdır. Ruhlar yeniden bedenlenirken, geçmiş yaşamlarını unuturlar. Ancak yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait anıları hatırlıyor ve hatta bu yaşamımıza uyarlayarak rüya görebiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA