Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN KURBAN EDİLMESİ

13.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut
Merhabalar, dün gece variyetli bir aile dostumuzun oglunun dügün merasimine karildiğimi gördüm. Tektim. Eşim çocuklarim yoktu. Çok gösterişli ve büyük bir düğündü. Fazlası var eksiği yok derken bir de kurban keseceklerini ögrendim. 4-5 yaşlarında sarışin tatlı bir oğlan cocuğu imiş. Bakışları çok endişeli idi çocuğun. Biz kurban olarak hayvan kesmiyormuyduk diye duşunurken sacları iki yandan örülü sarıaın bir kız cocuguna dönüstü. Ağlıyordu. Öylece uyandım. Allah hayırlara çikarsin...teşekkürle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kaç anlamı olabilir rüyanın. Birincisi bu aile ya da bu aileden biri gerçekten küçük çocukların hayatı ile oynuyor olabilir ve düğün bunun ortaya çıkacağını haber verebilir. Başka bir yorumla küçük çocuk sizin ruhunuzu temsil ediyor olabilir. Önceki yaşamınızda ya da bu yaşamınızın hatırlayamadığınız bölümünde sizin hayatınızı kurban etmiş insanlar olabilir. Mesela tecavüze uğramış, yuvaya terk edilmiş, gelecekleri tehlikeye atılmış çocuklar bunların izlerini ruhlarında taşır. Ve rüyalarda ruh kendi izlerini ortaya döker. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA