Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN KERTENKELE OLMASI

12.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşil dev kertenkele(Bölüm 1)
Merhaba rüyamda eşim eliyle evdeki lambaların tozunu alıyor. Bezle alsaydın diyorum. Üzerimde mavi ve ince bir t-shirt var. Gerçekte birbirlerini tanımamalarına rağmen annem ve komşum sohbet ediyor. Annemi olduğundan güzel gördüm ve siyah saçlıydı normalde beyaz saçı. Pencerede dev bir kertenkele gördüm yemyeşil upuzun kuyruklu. Komşuma normalde korkarım bunlardan dedim. Kucağımda oğlum da bu anlattığım kertenkelenin aynısıydı sadece giyimliydi...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz bir konu hakkında çok düşünüyor ve sadece kendi içinde soruna çözüm bulmaya çalışıyor. Evde ufak bir krize hazırlıklı olun. Kriz bir haberden ya da gerçekten de evladınızdan dolayı yaşanabilir. Çocuklar bazen yalnızca haberleri temsil ederler. Tuvaletteki erkek bilinçaltınızın bir ürünü. Genelde bu tip endişeler yaşıyoruz umumi tuvaletlerde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA