Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN KAKASININ AYAĞA BULAŞMASI

12.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tyler durden
Yolun ortasındaki kaldırımda oturuyorum 3 çocuk bana bulaşmaya çalışıyor sol tarafa bakınca şişmiş korkutucu bir yanardağı görüyorum çocuklarla anlaşıyorum anlaşıyoruz 4-5 yaşındaki çocuk sol ayağıma dışkısını yapıyor kokusu çok keskindi rüyada ayağıma tükürük çocuğun kıyafeti ile ayağımı temizledim kızmadım kesinlikle daha sonra dağ ın oradaydık dağın tepesinde 1 3 gözlü maymun 2 tane de sincap gibi birşey vardı bundan önce nazilerle savaştığımı gördüm çok korkutucu yerleri vardı teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir haberle gelecek sıkıntılı konular huzurunuzu bozabilir. Başkalarının sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız ama yine de isyan etmiyorsunuz. Ruhunuz yakında olacak değişimi bekliyor. İçinizde bir savaş var. Ve biliyorsunuz ki bazı kötü şeyler olacak ama bunun olması gerekiyor yoksa huzur bulmak imkansız. Hazırsınız, bekliyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA