Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN İNTİHAR ETMESİ

28.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lightqueen
Rüyamda 5 yaşlarında erkek bir çingeneyle kavga ettim.çocuk bana ailem ve benim hakkımda olur olmadık şeyler söylüyordu.çocuğu bayağı hırpaladım.ablasını filan çağırdı.ablası gelmedi..küçük bi bisikleti vardı üzerinde parçaladım.bir anda elinde jilet benzeri bir sey belirdi.onu bana saplamak istedi fakat kollarını tuttum.çevreden yardım istedim.oradan birkaç genç çocuk geldi.bana yardım ettiler.çocuk kendi kendinin ağzını keserek intihar etti.garip olansa sanki bu olay yıllar önce yaşanmış gibiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonuç alacak ama dedikodular yüzünden tadını çıkartamayacaksınız. Hatta bu durum hayatınızın dengesini bozacak diyebilirim. Bu olayların yaşandığı süreçte elde ettiğiniz sonucu kaybedeceksiniz ne yazık ki. Bu yorumumu düşünün belkide yıllar öncesinde yaşanmış bir durumun sembollerini görmüşsünüzdür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA