Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN DİŞİNİN AĞRIMASI

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba rüyamda eşim yoldan geliyor. Yolları görüyorum asvalt. Kıvırcık Ali ile geldim diyor. Sanki bir otobüs firmasıymış gibi Kıvırcık Ali.Aklımda olan bir sanatçı değildi ve ulaşımda otobüs kullanmıyoruz. Sonra tanımadığım çocukların olduğu bir yerdeyim teyzem de var. Ben çocukları oyalayacakmışım. Bir erkek çocuk dişinin ağrıdığını söylüyor ağzına bakıyorum sol yanında bir boşluk var oradan diş çıkacak geçecek ağrısı diyorum. Çocuklar tek sıra olup elele tutuşuyor kız da var erkekte...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin diş sorunu ile ilgili haberler var ya da biri tedavi için sizin yanınıza gelebilir. Başka bir açıdan bu rüya birinin ağzındaki baklayı çıkartmak üzere olduğunu haber veriyor olabilir. Bu konu her ne ise sizin işinize yarayacak. Kıvırcık Ali ismi size otobüs firması ismini hatırlatmış olmalı. Eşinizi gördüğünüz rüya eşinizin popüler bir sayesinde sorunlardan kurtulup rutin yaşamına dönceğinin işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA