Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN ARAÇ ALTINDA KALMASI

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Rüyamda annemle babamın arası bozuk babam benle ablama sinirli bi şekilde olayları anlatırken 3 yaşındaki kız yeğenim sokakta oynuyor bi tır geliyor ben karşıya geçme dememe rağmen tıtın altında kalıyor ama bişey olmuyor ben çok korkup bağırıyorum tır çok yavaş yeğenim korkup çıkmaya çalışırken önden çıkıyor tırın onu ezmesine ramak var ezildi sanıyorum çok bağırıp ağlıyorum ama ezilmiyor kucağıma alıyorum tir tir titreyip ağlıyor bende öylr ama gözümde hiç yaş yok uyandığımda boğazım ağrıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ailevi problemler yüzünden ufak yeğeninizin zarar görmesinden korktuğunuzu anlatıyor. Merak etmeyin yeğeninizin başına bir şey gelmeyecek. Bu sadece bir bilinçaltı rüyası. Tır, parayı, işi, şirketleri temsil eder. Ailenizdeki konular ve sıkıntılar bunlarla ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA