Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN ARABA KULLANMASI

20.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Rüyayı kız yeğenim görmüş ben 4 yaş oğlum amcası babası babaanne onların arabada yolculuk ediyormuşuz. Amcası kullanırken sonra annem 83 yaş ve yürüme güçlüğü var sonrada oğlumun arabayı kullandığını görmüş. Kendisi çok şaşırıyormuş ama biz normal karşılıyormuşuz. Sonra oğlum başka beyaz bir spor arabayı tek başına bizim bulunduğumuz arabanın önünde hızlı kullanıyormuş. Birden yolda uçuruma yuvarlanmış ardından da bizim araba yuvarlamış. Bizim arabadakiler sağsalim çıkmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok karışık bir anlatım; kim kimdir anlamadım. Ben rüyayı görenlerin anlatmasını tercih ediyorum her zaman. Ağızdan ağıza aktarılan rüyalar karmaşık ve genelde de eksik oluyor. Anladığım kadarı ile 4 yaşındaki oğlunuz arabayı kullanırken kaza yapmış. Bu rüya, bu durumda alacağınız bir haberin üzerinde düşünmeden hareket etmenizin size pahalıya patlayacağını haber veriyor olabilir. Anneniz de sizi yanlış yönlendirecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA