Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU VURMAK

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhabalar kahin hanım.Rüyamda bi kac ay evvel görüştüğüm kişinin annesini gördüm.Bi bilgisayar 2 Klawye var önümde surekli yazi yazıyorum ama ne yazdığımı hatırlamıyorum.bilgisayari annesine vericekmisim o da oğluna götürecekmis.verdikten sonra orada bi adam var benle alay eder bi hali var bende sürekli rabbi yessir ve rabbişrahliyi okuyorum yüzüne.bu görüştüğüm kişi geliyor bi erkek cocuk var onu vuruyo silahla 2 veya 3 kere,cocuk ölmüyor.sonra bu kisi geliyo ben çömelmişim bu sefer sadece Klawye kucagimda hızlıca yazıyorm.bu ruya ile sabah namazna uyandm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi yakında yazsanız çizseniz kitap olur. Size eziyet etmiş ya da duygularınızı incitmiş olmalı ve hatta kimseye anlatamadığınız şeyler de var içinizde. Bu kişiyle ilgili bazı ani haberler alacaksınız. Sizinle ilgili konuşuyor olabilir ya da haberlerin size ulaşmasını sağlamaya çalışıyor olabilir. Bunları önemsemeyin, istediğine ulaşması mümkün değil. Arkadaşlarınızı ya da kendi arkadaşlarını kullanabilir. Durumun farkında olduğunuzdan önemsemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA