Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU ÖLDÜRMEK

14.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mads
Merhaba eşim rüyada kurban kesildiğini ve onun derisini yüzdüğünü görmüş. tam derisini yüzerken onun oğlumuz olduğunu ve oğlumuzun ona baba dediğini, sırf acı çekmesin diye de oğlumuzun kafasını kestiğini anlattı. o kadar kötü bir rüya ki o anlatırken ben dinlerken gözyaşlarımıza engel olamadık. acaba bunun anlamı nedir. yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuğu öldürmek.. Çiğ et ve hayvan kesmek günaha girmektir. Ancak kurbanın etini ve kanını görmezseniz rüyanın yorumu değişir. Kendi kestiğini ve yüzdüğünü gördüğüne göre çiğ eti görmüş demektir ki bu durumda bir vebalin altına girmek üzere kocanız. Ne yapıyorsa, iki kez düşünerek adım atsın. Bu rüya, bu vebalin, bu günahın evlatların üzerine bile kalacağı konusunda çok ciddi bir uyarı taşıyor. Erkek bebek kesmek bazen soyu kurutmak anlamına gelir. Her durumda bunun nedeni kendisi olacaktır. Çok ciddi bir uyarı rüyası bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA